سایر خدمات خانه بلند

1خدمات VIP

خدمات VIP خانه بلند به شرح زیر  می‌باشد:

دسته گل

شیرینی

انواع میوه جات

انواع نوشیدنی‌ها

گل‌آرایی

کارت خیر مقدم

ترانسفر برگشت

1خدمات عکاسی

عکاسی حرفه ایی در مجموعه

 

1گشت شهری به همراه لیدر

 

برنامه تور یزدگردی شامل بازدید از جاذبه های زیر است:

اماکن دیدنی زرتشتیان یزد: دخمه (برج خاموشان) و آتشکده زرتشتیان

جاذبه‌های تاریخی یزد: مسجد جامع یزد، مجموعه امیر چخماق، باغ دولت‌آباد، موزه آب، آسیاب آبی کوشک نو، قنات زارچ و قدم زدن در بافت تاریخی یزد

 

 
 
1خدمات

 

ماساژ

ماساژ سنتی تایلندی:تلفیقی از روانشناسی ،مذهب و هنر است که یک ماساژور حرفه ای با بکارگیری آن ،نیرو و انرژی مثبت خود را به ماساژ  گیرنده منتقل می کند و آن فرد پس از اتمام ماساژ ،احساس خوشایندی از آرامش ،نشاط ،شادابی و شادمانی را تجربه خواهد کرد.ماساژ سوئدی :اولین روش ماساژ مدرن در غرب بوده و برای کسانی که نخستین بار ماساژ و اسپا را تجربه می نمایند،بسیار مناسب می باشد.در این نوع ماساژ که از روغن های گیاهی و گرم استفاده می شود،ماساژور حرکات کششی ،فشاری و لرزشی را با هدف افزایش اکسیژن موجود در خون و دفع سموم از عضلات به سمت قلب اعمال می نماید. با افزایش جریان خون،عضلات گرم تر شده و با دفع  اسید لاتیک ،اسید اوره و سایر دفع شدنی های متابولیسم ،احساس آرامشی عمیق را برای شما به ارمغان می آورد.
آروماتراپی یا ماساژ با روغن های معطر گیاهی :ماساژور از روغن های گیاهی خوشبو و مفید جهت تکمیل فرآیند ماساژبهره می گیرد . این روغن ها دارای خواص متعدد ضد میکروبی ،تسکین دهنده،انرژی زا و آرامش بخش هستند .